Kuşadası Vip Bayan Suzan Anal Sevenleri Bekliyor

Kuşadası Vip Bayan Suzan Anal Sevenleri Bekliyor
Kuşadası Escort bölgesinden sekse önem veren ve harika seks deneyimi yaşamak isteyen tüm beylere selamlar. Ben partneriniz Suzan. Sizlere adeta sınırsız seks deneyimi havasın da bir görüşme gerçekleştireceğimi belirtmek istiyorum. O yüzden beni tercih ederek sekste kendinize yeni bir sayfa açmış olacağınızı bilmeniz gerek. Ben kendimden emin ve öz güveni yüksek bir şekil de görüşme gerçekleştirdiğim için aklınıza gelen ve gelmeyen tüm fantezileri tek kural çerçevesin de siz beylere gerçekleştiriyorum. Peki nedir bu kuralım ? İlişkilerim de sağlık ve hijyen açısından kondomsuz ilişki yaşamıyorum. Bu siz beylerin sağlığı ve benim sağlığım için oldukça önemli bir kuraldır. Lütfen bu kuralımda anlayışlı olmanızı istiyorum. Vip bir bayan olduğum için sizlere görüşme içerisin de her şeyi sunmak istiyorum. O yüzden tek bir kuralım var beni de bu kuralım da üzeceğinizi düşünmüyorum.

Bakımlarıma her zaman özen gösteriyorum. Özellikle vip bir bayanla görüşme yapacak olduğunuz için karşınızda ki bayanın eşsiz olmasını istediğinizi biliyorum. O yüzden ne kadar eşsiz ve kaliteli bir bayan olduğumu sizlere hissettirmek istiyorum açıkçası. Sayfam da kendime ait fotoğraflarımdan bir kaç tanesini paylaştım. Daha fazlasını görmek isterseniz sizlere görüşme öncesi fotoğraflarımı gönderebilirim. Teyit isteyen beylere görüşme öncesi teyit görüşmesi yapabilirim. Sizlerden kesinlikle ön ödeme talep etmiyorum. Sadece seks içerisin de elden ödeme aldığımı belirtmek istiyorum. Bu da sizin aklınız da acaba dolandırılma gibi bir konu olur mu diye olan şüpheyi kaldırmış olur. Sizlerden ricam görüşmeye gelmeden önce kişisel bakımınıza önem vererek görüşmeye gelmeniz olacaktır. Eğer istediklerimi gerçekleştirirseniz sizlere seks içerisin de daha çok haz verecek anlar sunabilirim

.Kuşadası Vip Bayan Suzan Anal Sevenleri Bekliyor

Yoruma Mail Bırakın


Profilim de numaramı boşuna aramanıza gerek yok. Çünkü sizlerin profilime yorum ve mail bırakmanızı bekliyor olacağım. O mailden size kendi telefon numaramı vs. diğer bilgilerimi gönderiyorum. Kendime ait bir dairem var. Görüşmelerimi kendi dairem de gerçekleştirmekteyim. Bunun dışın da bu bölgede bulunan lüks otel ve rezidanslara da gelmekteyim. Eğer aklınız da benimle ilgili daha fazla soru varsa lütfen iletişime geçtiğimiz de tüm merak ettiklerinizi sorun bana.